Opublikowano:

Osłona i ochrona – postaw na rolety w zestawie z moskietierą

montaż moskitiery

Osłona i ochrona – postaw na rolety w zestawie z moskitierą. Rolety to wręcz idealne osłony okienne, które nie tylko świetnie się prezentują, ale też doskonale spełniają swoje zadanie jako ochrona przed słońcem oraz gwarancja prywatności. Najlepiej jednak zestawić je z praktycznymi moskitierami, które również w naszej szerokości geograficznej są po prostu niezbędne. Dlaczego? Serdecznie zachęcamy do lektury.

Dom bez owadów latem

Owady mogą być wyjątkowo uciążliwe, ale też niebezpieczne. Przykładem są choćby szerszenie, których ugryzienie może być szkodliwe, zwłaszcza dla osób uczulonych. Dlatego też nawet lekko uchylone okno, to ryzyko ich przedostania się do domu lub mieszkania. Mogą przed tym uchronić praktyczne moskitiery, czyli siatki z drobnymi oczkami stanowiące barierę dla owadów. Co istotne, dzięki nim można wygodnie otwierać okna i tym samym zapewniać sobie stały dostęp do świeżego powietrza. I to dokładnie wtedy, gdy ma się na to ochotę.

Ważne jest też to, że obecnie produkowane moskitiery mają naprawdę ciekawy wygląd i nie wpływają negatywnie na estetykę wnętrz. Ma to niebagatelne znaczenie, gdyż obecnie właścicielom domów i mieszkań zależy oczywiście nie tylko na praktyczności, ale właśnie wyglądzie pomieszczeń. Jak się jednak okazuje, warianty dostępne w naszej ofercie spełniają te kryteria.

Czytaj też: Z czego wynika popularność rolet dzień-noc?

Rolety zespolone z moskitierami

Jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem jest produkt pozwalający na zespolenie rolet z moskitierami. Dzięki temu nie tylko można ochronić się przed uciążliwymi owadami, ale też zabezpieczyć wnętrza przed słońcem.  Zyskuje się tym samym osłonę oraz ochronę sprawiając, że wnętrza są maksymalnie wygodne w użytkowaniu, zwłaszcza latem, gdy promienie słoneczne oraz owady przedostające się do pomieszczeń to jedno z najgorszych zestawień.

Rolety w zestawie z moskitierą to wygodne rozwiązanie, pozwalające na bezproblemowe otwieranie okien, przy jednoczesnej ochronie przed promieniami słonecznymi. Jeśli i Ty chcesz zdecydować się na ich zamontowanie, to koniecznie sprawdź nasz asortyment produktowy i wybierz spośród produktów, które mamy w naszej gamie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *