Okna drewniane - Płock

W ofercie naszej firmy znajdują się stylowe i trwałe okna drewniane. Klienci wybierają tego typu okna przede wszystkim z powodu ich nienagannego wyglądu połączonego z niezawodnością użytkowania. Drewno to z całą pewnością najbardziej szlachetny z materiałów budowlanych. Zamontowanie okien drewnianych ma duży wpływ na poprawę wyglądu pomieszczenia, ale także na lepszą jakość powietrza we wnętrzach oraz oszczędność energii. Jest to więc rozwiązanie przede wszystkim bardzo ekologiczne.

Bez względu na to, czy szukają Państwo okien z drewna o prostej, klasycznej konstrukcji, czy mają Państwo duże wymagania co do konfiguracji i budowy okna, u nas znajdziecie poszukiwany produkt. Solidne profile 68, 78 i 92 mm naszych okien drewnianych gwarantują doskonałe parametry cieplne w wariantach ze zróżnicowanym pakietem szybowym. Okna renomowanych producentów – Ecoline, Thermoline i Ecotherm – zapewnią bezpieczeństwo i estetyczny wygląd Waszych budynków.

Zalety okien drewnianych

Stosowanie okien drewnianych w ma wiele zalet. Należy tu zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że drewno to materiał budowlany znany już od setek lat, a co za tym idzie, nie ma przed nami żadnych tajemnic. Znamy wszystkie jego niedoskonałości i przy konstrukcji okien możemy je zniwelować, a niektóre nawet całkowicie wyeliminować.

Drewno jest materiałem naturalnym, który często próbuje się imitować za pomocą innych materiałów. Wytwory z prawdziwego drewna zawsze będą jednak dużo lepsze niż nawet najlepsza imitacja.

Wbrew powszechnej opinii o nietrwałości okien drewnianych, odpowiednio pielęgnowane okna mogą wytrzymać nawet blisko 100 lat. Ich konserwacja powinna być wykonywana co kilka lat. Nie jest to jednak zadanie trudne i może być wykonywane przez każdego samodzielnie.

Dodatkowo drewno jest materiałem niezwykle elastycznym. Istnieje więc duża dowolność jeśli chodzi o kształt i wymiary okien. Okna drewniane są ponadto bardzo wytrzymałe na zmiany temperatury. Tego typu okna nie odkształcają się pod jej wpływem, a do tego zapewniają dobrą infiltrację powietrza.

Dodatkowe zalety okien drewnianych:

  • duże walory estetyczne oraz możliwości dekoracyjne,
  • wysoka wytrzymałość,
  • energooszczędność,
  • materiał przyjazny dla środowiska.

Zapraszamy do porównania dostępnych w naszej ofercie okien drewnianych z innymi typami okien, w tym okien aluminiowych.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników