Rolety zewnętrzne - Płock

Oferujemy zakup rolet zewnętrznych. Nasz asortyment stanowią klasyczne rolety zewnętrzne ST2000, ale także rolety zewnętrzne ST2000 wraz z moskitierą, które polecane są szczególnie klientom mieszkającym bliżej lasu i innych terenów zielonych i tym, których budynki są narażone na wtargnięcie różnego rodzaju owadów.

Na zakup rolet zewnętrznych każdego roku decyduje się coraz większa liczba klientów. Ten produkt montowany jest zarówno w dużych domach jednorodzinnych, jak i mniejszych mieszkaniach w wielokondygnacyjnych budynkach. Jakie są powody rosnącej popularności tych produktów?

Co zyskuje się dzięki roletom zewnętrznym?

Decydując się na montaż rolet zewnętrznych, można oczekiwać licznych korzyści. Należy tu wspomnieć przede wszystkim o dużym komforcie ich użytkowania. Rolety umieszczane są na oknach na zewnątrz budynku, a ich sterowanie najczęściej odbywa się automatycznie za pomocą specjalnego pilota.

Rolety zewnętrzne pozwalają oszczędzać na kosztach ogrzewania budynku. Przy niskich temperaturach powietrza zimą stanowią dodatkową warstwę izolacyjną, a co za tym idzie: okna zyskują dodatkową ochronę przed utratą ciepła. Realnie wpływa to na rachunki za ogrzewanie, ponieważ dzięki stosowaniu rolet można sobie pozwolić na redukcję kosztów ogrzewania domu. Z kolei latem rolety zewnętrzne pozwalają utrzymywać optymalną temperaturę w budynku nawet w te dni, gdy na dworze panuje skwar.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rolet zewnętrznych, jak również m.in. rolet wewnętrznych dzień/noc czy innych osłon okiennych.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników