Moskitiery - Płock

Moskitiery – skuteczna ochrona przed owadami

Moskitiery to najlepsze i najprostsze zabezpieczenie przed wszelkimi insektami. Nie dopuszczają do ich przedostawania się do pomieszczeń nawet przy otwartych oknach czy drzwiach. Jeśli zastanawiasz się, czy lepiej ochronią Cię przed nieproszonymi gości osłony okienne, czy moskitiery, to z pewnością drugie rozwiązanie będzie w tym przypadku znacznie skuteczniejsze. Dzięki zastosowaniu różnych typów moskitier znajdują one zastosowanie w większości otworów okiennych i drzwiowych, nie ograniczając przy tym widoczności.

Moskitiery mają formę siatek o drobnych oczkach, które stanowią barierę nawet dla najmniejszych owadów, takich jak komary czy muszki. Nie istnieje bardziej wszechstronne rozwiązanie w walce z uciążliwymi insektami. Jest ono tym bardziej korzystne, że taka przesłona nie ogranicza widoczności ani nie zaburza estetyki pomieszczenia. Siatka jest na tyle drobna, że pozostaje niemal niewidoczna. Można ją łatwo zdemontować, na przykład jeśli chcesz umyć okno.

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na zabezpieczenie wnętrza przed wlatywaniem do niego insektów, zachęcamy do przejrzenia propozycji moskitier, które przygotowaliśmy w naszym asortymencie. Chętnie udzielimy Ci wskazówek, jak wybrać najlepiej dopasowany produkt.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników