Okna PCV - Płock

W naszej firmie sprzedajemy okna PCV. W ofercie posiadamy różne dostępne rozmiary i kolory okien, a także modele o zróżnicowanych parametrach technicznych. Oprócz samych okien oferujemy Państwu również akcesoria, które są bardzo pomocne przy montażu.
Okna PCV są bardzo popularne wśród klientów. Wyróżnia je przede wszystkim niska cena w zestawieniu z oknami drewnianymi czy aluminiowymi, a przy tym duża wydajność. To rozwiązanie łączy w sobie ekonomiczność i trwałość wykonania. Jeśli chodzi o cenę, zależy ona od rozmiaru. Im większe okno, to wyższa jego cena. Na wyższą cenę może mieć wpływ także specyficzny kolor okna.
Okna plastikowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych, a także na utratę ciepła. Do ich zalet należy także zaliczyć łatwość konserwacji i czyszczenia, odporność na utratę koloru oraz na zadrapania i inne mniejsze zniszczenia.

Montaż okien PCV

W naszej firmie sprzedajemy okna PCV, ale także możemy udzielić Państwu ważnych porad dotyczących ich montażu. Sam montaż jest wymagającym zadaniem i wymaga pomocy specjalisty. Niezalecane jest wykonywanie go samodzielnie, jeśli nie ma się takiego doświadczenia i potrzebnych umiejętności.
Pierwszym krokiem podczas instalacji okien PCV jest rozstawienie klocków podporowych. Następnie do muru przytwierdzana jest rama okna oraz ciepły parapet, do którego produkcji wykorzystuje się bardzo twardy polistyren ekstrudowany XPS (styrodur) lub w tańszej wersji – styropian techniczny EPS. Kolejnym etapem montażu okien plastikowych jest osadzenie okna na ciepłym parapecie i przyklejenie taśmy wewnętrznej do profilu okna. Później w oknie umieszczana jest specjalna piana uszczelniająca, która jest doskonałym izolatorem termicznym i akustycznym. Następnie do muru przy oknie przyklejana jest paroszczelna taśma wewnętrzna, która chroni piankę montażową oraz paroprzepuszczalna taśma zewnętrzna zabezpieczająca przed wnikaniem wilgoci od wewnątrz. Dwa ostatnie kroki przy wykonywanym montażu to zerwanie folii ochronnej oraz odkurzanie wszystkich zakamarków w profilach okna i umycie go.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników