Parapety - Płock

Parapety okienne – praktyczne i dekoracyjne

Podstawową funkcją parapetu jest zabezpieczenie przestrzeni pod oknem. Jest ona istotna szczególnie w przypadku elementów znajdujących się na zewnątrz. Parapety wewnętrzne zwykle wybiera się ze względów estetycznych, tak aby pasowały do wystroju wnętrz i stanowiły z nim spójną kompozycję.

Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz wiele interesujących propozycji parapetów, które możesz dopasować do stolarki okiennej. Są to produkty w różnych rozmiarach, wykonane z różnego typu materiałów. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i upodobań estetycznych.

Proponujemy parapety wewnętrzne z drewna, konglomeratu marmurowego, który prezentuje się niezwykle elegancko, a także standardowe parapety komorowe – wybór uniwersalny, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Parapety zewnętrzne, których funkcją jest zabezpieczanie elewacji przed wilgocią, przeważnie są wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium – materiałów odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Jeśli chcesz zadbać o to, by Twoje otwory okienne prezentowały się stylowo i dawały Ci maksymalny komfort, przejrzyj także propozycje osłon okiennych. W połączeniu z eleganckim parapetem pozwolą ci stworzyć spójne i niezwykle estetyczną kompozycję. Potrzebujesz porady podczas zakupów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników