Okna aluminiowe - Płock

Firma Bular Plus oferuje klientom najwyższej jakości okna aluminiowe. Jest to rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które cenią sobie energooszczędność połączoną z wysokim wskaźnikiem bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Okna aluminiowe znakomicie prezentują się w budynkach nowoczesnych, które charakteryzują się prostą i estetyczną architekturą.

Oferowane okna aluminiowe to wyrób znanego polskiego producenta systemów budowlanych, a w tym także okien aluminiowych – firmy Ponzio.

Jakie zalety mają okna aluminiowe?

Wśród zalet okien aluminiowych na pierwszym miejscu należy wymienić trwałość i możliwość długoletniego użytkowania. Produkty z aluminium są podatne na uszkodzenia w dużo mniejszym stopniu niż okna z innych materiałów (PCV, drewno).

Aluminium wyróżnia także lekkość oraz plastyczność i łatwość formowania. Dzięki temu można z niego uzyskać dowolne kształty oraz wielkości okien. Również okna nietypowe, np. w kształcie trapezu.

Plastyczność materiału wpływa także na walory estetyczne okien aluminiowych. Można z nich tworzyć konstrukcje o znacznie węższych profilach niż okna z innego materiału, a to sprawia, że są one smuklejsze i dużo bardziej estetyczne w porównaniu z oknami plastikowymi czy drewnianymi. Wąskie profile okien aluminiowych zwiększają powierzchnię szklaną, a co za tym idzie, sprawiają, że nawet małe okno wydaje się dużo większe niż jest w rzeczywistości. Takie okna łatwo dopasować do każdego budynku.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników